Dijital Diş Kliniği
Sağlık Turizmi

Yurtdışından gelip diş tedavisi olmak isteyen hastalarımız için güçlü ve profesyonel bir ekibimizdeki hekimlerimiz uzun yıllar diş hekimliği eğitimi almışlardır ve alanında deneyime sahip hekimlerdir. Hekimlerimiz tamamen dijital çalıştıkları için yurtdışından gelen hastalarımızın tedavileri çok kısa sürede sonuçlandırılmaktadır. Ayrıca Dijital Diş Klinikleri bünyesinde bulunan Dijilab ta üretimi dijital olarak yapılan zirkon kaplamalar, porselen laminalar en kısa sürede üretilmektedir.

Implant tedavileri tek seansta yapılabilmektedir. Aynı seansta diş çekimi, bone graft dediğimiz kemik ilavesi ve implant tedavileri yapılabilmektedir. Ayrıca implant üstü geçici kaplamalar ya da protezler kendi laboratuvarımızda hızlı bir şekilde üretildiği için hastalarımızın implant tedavisini yaptıktan sonra geçici protezleri ile ülkelerine göndermekteyiz. Implant tedavisinden sonra 3 ay bekleme sürecinde hastalarımızın geçici dişleri yapılmakta ve günlük kullanımda konforları hedeflenmektedir.

Dental İmplant yapılırken lokal anestezi kullanıldığı için işlem esnasında ağrı ve acı hissedilmez.

Hollywood smile ve gülüş tasarımlarımız dijital ölçü alındıktan sonra kendi laboratuvarmızda dijital tasarımı  yapıldıktan sonra CAD/CAM teknolojisi ile üretilmektedir.

Hastalarımızın otel rezervasyonları ve otel/havalimanı/klinik arasındaki transferleri yapılmaktadır. Hastalarımızı havalimanından VIP transfer ile alıp otellerine bırakıyoruz. Tedavi randevularına göre de otelden alıp kliniğe getirerek tedavilerini gerçekleştiriyoruz. Tüm yaptığımız işlemler garanti kapsamındadır. 

Top
Instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. Daha fazla bilgi almak için Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

TAMAM