Dijital Diş Kliniği
Kurumsal

Dijital Diş Kliniği

Dijital Diş Kliniği Hüsnü Temel tarafından 2019 yılında kurulmuştur. Dijital Diş Klinikleri 3 farklı lokasyonda hem yerli hem de yabancı hastalarına hizmet vermektedir. Diş hekimliğinde tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek hastaların en konforlu şekilde tedavi hizmetini almasını sağlamak üzere dijital diş hekimliğine geçiş sağlamışlardır.

Dijital diş hekimliği kapsamında kendi laboratuvarını kuran Dijital Diş Kliniği multidisipliner bir yaklaşım ile hastalarına teşhis koyarak tedavilerini uygulamaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip Hüsnü Temel dijital diş hekimliğinde büyümeyi hedeflemiş ve tüm yatırımlarını bu yönde değerlendirerek büyümeyi hedeflemiştir.

Günümüzde tüm Dijital Diş Kliniklerinde tüm tedaviler uygulanmakta ve dijital olarak diş tasarımları yapılmaktadır. Kendi laboratuvarı olmasından dolayı estetik restorasyonlar daha kısa sürede ve en kaliteli şekilde üretilmektedir.

 

Hizmetlerimiz

İmplant

Ortodonti (Tel Tedavisi)

Lazer

Pedodonti (Çocuk Diş Cerrahisi)

Endodonti (Kanal Tedavisi)

Periodontoloji (Diş Eti Tedavisi)

Diş Protezleri

Diş Ve Çene Cerrahisi

Diş Beyazlatma

Porselen Lamina

Zirkonyum Kaplama

Porselen Kaplama

Çene Ve Eklem Rahatsızlıkları

Estetik Diş Hekimliği ve diş ile ilgili akıllara gelen her alanda hizmet veriyor.

Top
Instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. Daha fazla bilgi almak için Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

TAMAM